Za nami eliminacje do finału Igrzysk Studentów Lat Pierwszych w tenisie stołowym | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-11-17

fot
W środę 16 listopada br. w hali tenisa stołowego MRKS Gdańsk odbyły się dwie imprezy – turniej eliminacyjny do Finału Igrzysk Studentów Lat Pierwszych oraz I rzut Ligi Międzyuczelnianej.

W turnieju eliminacyjnym ISLP w klasyfikacji mężczyzn 1 miejsce zajął Hubert Wajda, zaś, Maksym Grebenchuk był 3.

Finał ogólnopolski odbędzie się w sobotę 3 grudnia w Katowicach.

Klasyfikacja reprezentantów Politechniki Gdańskiej w grze pojedynczej prezentuje się następująco:

1 miejsce -  Wajda Hubert
4 miejsce -  Gajewski Filip
5 miejsce -  Wierzbicki Radosław
11 miejsce - Kunyu Wang
12 miejsce - Krajewski Bartosz
15 miejsce - Grebenchuk Maksym
18 miejsce - Kuryło Bartosz

Powyższe wyniki dały naszej reprezentacji pewne pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej.

W I rzucie ligi międzyuczelnianej w roku akademickim 2022/23 w grze pojedynczej kobiet 4 miejsce zajęła Marcelina Kamińska, zaś 9 miejsce Paulina Machcińska.

Drużynowo nasze zawodniczki zajęły 2 miejsce. ​​​​​​​