AMP 2023: Bez medali na AMP w Judo | Politechnika Gdańska

Aktualności

Data dodania: 2023-04-02

AMP 2023: Bez medali na AMP w Judo

fot
W miniony weekend w Pile odbyły się Akademickie Mistrzostwa w Judo. Niestety w klasyfikacji generalnej nasi reprezentanci zajęli dopiero 23 miejsce,  a klasyfikacji UTE uplasowali się na 5 miejscu.

W rywalizacji mężczyzn indywidualnie najlepiej wypadli Kacper Maroszek (do 90 kg), Tymoteusz Stańczewski (do 73 kg) i Miłosz Tokarczyk (do 60 kg). Cała trójka wywalczyła brązowe medale w Klasyfikacji Uczelni Technicznych w swoich kategoriach.

W turnieju indywidualnym kobiet nasza jedyna reprezentantka - Katarzyna Gołojuch w wadze do 48 kg. zajęła 5 miejsce w klasyfikacji generalnej.

Reprezentacja PG wystąpiła w składzie: Katarzyna Gołojuch, Jakub Bielecki, Aleksander Fuks, Jakub Jabłoński, Paweł Kapusta, Kacper Maroszek, Jakub Sochacki, Michał Soja, Tymoteusz Stańczewski, Miłosz Tokarczyk, Stanisław Turski