JohnnyBros sponsorem badmintonistów PG w sezonie 2023/24 | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-11-03

JohnnyBros sponsorem badmintonistów PG w sezonie 2023/24

fot
Miło nam poinformować, że gdańska firma JohnnyBros podjęła decyzję o dalszym wsparciu badmintonistów Politechniki Gdańskiej i w sezonie 2023/24 dalej będzie sponsorem tytularnym naszego zespołu.

Drużyna pod nazwą JohnnyBros Politechnika Gdańska występuje w obecnym sezonie w rozgrywkach I ligi i walczy o powrót do Lotto Ekstraligi Badmintona.

Za naszą ekipą już pierwsza kolejna rozgrywek. W Myślenicach podopieczni Rafała Kasprów wywalczyli 2 punkty. Kolejne ligo wzmagania już 25 listopada.

Harmonogram rozgrywek i wyniki dostępne są na stronie Polskiego Związku Badmintona.

- Bardzo się cieszę, że zarząd Firmy JohnnyBros drugi rok z rzędu nam zaufał i pozostał sponsorem tytularnym w obecnym sezonie. Dzięki wsparciu finansowemu zakontraktowaliśmy  zagraniczne zawodniczki i możemy realnie myśleć o powrocie na ekstraligowe parkiety w niedalekiej przyszłości. Wierzę, że nie zawiedziemy naszych partnerów i z dumą będziemy reprezentowali barwy JohnnyBros Politechniki Gdańskiej  – powiedział po podpisaniu umowy trener Rafał Kasprów.

JohnnyBros to gdańska firma IT, będąca globalnym liderem innowacji w obszarze SEO. Tworzą, rozwijają i pozycjonują aplikacje internetowe, których głównymi odbiorcami są pasjonaci sportu z całego świata. Oprócz profesjonalizmu i pasji wysoko cenią sobie zgranie zespołu i przyjazną atmosferę. Wychodzą z założenia, że "sukces to sport zespołowy i wszyscy gramy do jednej bramki. Zawsze w pełnym składzie, bo… u nas nie ma ławki rezerwowych!

13 wyświetleń