Sekcja Master PG zdobywa 30 medali podczas Warsaw Open Pucharu Polski! | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-12-04

Sekcja Master PG zdobywa 30 medali podczas Warsaw Open Pucharu Polski!

fot
Fot. Robert Kowalewski
W sobotę, 2 grudnia 2023 r. w Warszawie, 24 osobowa reprezentacja sekcji pływania Master Politechniki Gdańskiej brała udział w 28 Warsaw Open Puchar Polski w pływaniu Master, skąd przywiozła 30 medali w kategoriach wiekowych i 1 brązowy medal w klasyfikacji OPEN.

Nasz jedyny medal w klasyfikacji OPEN zdobyła Monika Ożarowska, która startowała w konkurencji 400 m stylem dowolnym z czasem ( czas: 6:06, 81)

Medale w poszczególnych klasyfikacjach wiekowych zdobyli:

I miejsce

  • Stankiewicz Katarzyna (50-54 lat) 50 metrów stylem dowolnym, z czasem 00:40.38
  • Szymański Paweł (40-44 lat) 50 metrów stylem klasycznym, z czasem 01:02,38
  • Pakura Karolina (45-49 lat) 50 metrów stylem grzbietowym, z czasem 00:51,35
  • Węckowicz Michał (40-44 lat) 50 metrów stylem motylkowym, z czasem 00:33,81
  • Gawarkiewicz Rafał (50-54 lat) 50 metrów stylem motylkowym, z czasem 00:45,41
  • Reuter Tomasz (50-54 lat) 100 metrów stylem dowolnym, z czasem 01:13,81
  • Jackowiak Maria (30-34 lat) 100 metrów stylem klasycznym, z czasem 01:56,40
  • Stankiewicz Katarzyna (50-54 lat) 400 metrów stylem dowolnym, z czasem 07:21,68

II miejsce

  • Konkel Aneta (50-54 lat) 50 metrów stylem dowolnym, z czasem 00:57,95
  • Pszczoliński Michał (55-59 lat) 50 metrów stylem dowolnym, z czasem 00:46,61
  • Wasilczuk Michał (60-64 lat) 50 metrów stylem dowolnym, z czasem 00:44,40
  • Jackowiak Maria (30-34 lat) 50 metrów stylem klasycznym, z czasem 00:50,36
  • Gawarkiewicz Rafał (50-54 lat) 50 metrów stylem klasycznym, z czasem 00:42,89
  • Kochańska Iwona (40-44 lat) 100 metrów stylem dowolnym, z czasem 02:20,05
  • Remizowicz Stanisław (35-39 lat) 100 metrów stylem dowolnym, z czasem 01:06,78
  • Fąferek Agnieszka (35-39 lat) 400 metrów stylem dowolnym, z czasem 06:57,75
  • Ożarowska Monika (40-44 lat) 400 metrów stylem dowolnym, z czasem 06:06,81
  • Konkel Aneta (50-54 lat) 400 metrów stylem dowolnym, z czasem 09:22,79
  • Nadolski Adam (45-49 lat) 400 metrów stylem dowolnym, z czasem 06:05,09
  • Reuter Tomasz (50-54 lat) 400 metrów stylem dowolnym, z czasem 06:02,28

III miejsce

  • Węckowicz Michał (40-44 lat) 50 metrów stylem dowolnym, z czasem 00:29,31
  • Wójcikowski Marek (50-54 lat) 50 metrów stylem dowolnym, z czasem 00:35,99
  • Kujawińska Anna (45-49 lat) 50 metrów stylem klasycznym, z czasem 01:07,82
  • Nadolski Adam (45-49 lat) 50 metrów stylem klasycznym, z czasem 00:38,01
  • Wasilczuk Michał (60-64 lat) 50 metrów stylem klasycznym, z czasem 00:54,83
  • Janowicz Rafał (45-49 lat) 50 metrów stylem motylkowym, z czasem 00:36,81
  • Ożarowska Monika (40-44 lat) 100 metrów stylem dowolnym, z czasem 01:16,37
  • Pszczoliński Michał (55-59 lat) 100 metrów stylem dowolnym, z czasem 01:59,69
  • Pakura Karolina (45-49 lat) 100 metrów stylem dowolnym, z czasem 08:32,16

W wyścigu sztafetowym na dystansie 4x50m stylem zmiennym sztafeta MIX w składzie: Kujawińska Anna, Gawarkiewicz Rafał, Wasilczuk Michał I Stankiewicz Katarzyna, Zdobyła 3 miejsce w kategorii 200-239 lat z czasem 03:30,34.

Powyższe wyniki uplasowały sekcję MASTERS Politechniki Gdańskiej na 7 miejscu w klasyfikacji drużynowej.

Gratulujemy serdecznie!

Naszą reprezentację do startów przygotowała kadra trenerska w składzie: Alicja Pęczak-Graczyk, Emilia Miszewska i Roman Rudzki.

Zawodnicy i trenerzy dziękują Panu Rektorowi prof. dr hab. inż. Krzysztofowi Wilde oraz Dyrekcji Centrum Sportu Akademickiego za wsparcie działalności sekcji.

52 wyświetleń