Weronika Grądzka bierze udział w Mistrzostwach Świata w Unihokeju | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-12-05

Weronika Grądzka bierze udział w Mistrzostwach Świata w Unihokeju

fot
Niezmiernie miło jest nam poinformować, że Studentka Wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej - Weronika Grądzka otrzymała powołanie do reprezentacji Polski i obecnie reprezentuje nasz kraj na Mistrzostwach Świata w unihokeju, które odbywają się w Singapurze!

Weronika to zawodniczka sekcji unihokeja Politechniki Gdańskiej, która może pochwalić się wieloma wyróżnieniami indywidualnymi na Akademickich Mistrzostwach Polski w unihokeju, z których nasza drużyna wraca co roku z medalami!

Na co dzień Weronika reprezentuje gdański klub JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk – wielokrotnego Mistrza Polski!

W składzie reprezentacji możemy również zobaczyć absolwentkę Wydziału Chemicznego PG – Hannę Samson, która gra w jednej piątce z Weroniką.

Trzymamy mocno kciuki!