Powraca Dzień Sportu Politechniki Gdańskiej! | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-04-08

Powraca Dzień Sportu Politechniki Gdańskiej!

pgsport
Już 15 maja wszyscy członkowie politechnicznej społeczności akademickiej  będą mieli okazję spotkania się w Centrum Sportu Akademickiego i wzięcia udziału w sportowej rywalizacji. Zapraszamy do udziału w turniejach piłki nożnej, siatkówki, koszykówki 3x3 oraz badmintona!

Dodatkowo podczas politechnicznego Dnia Sportu będziecie mogli wziąć udział w rywalizacji międzywydziałowej! a uczestników czekać będą strzały do bramki, rzuty do kosza 3x3, przeciąganie liny oraz rzucanie do celu! Udział w tych konkurencjach będzie także okazją do odrobienia nieobecności na zajęciach wychowania fizycznego!

To jednak nie wszystko! Będziecie mogli spróbować swoich sił także w giga szachach, bulach, rzucie zeszytem oraz wziąć udział w sztafecie ergometrowej!

Bedzie czekała na Was także strefa relaksu - leżaki, grill i coś do picia ;) A wszystko to przy fantastycznej muzyce!

Nie może Was zabraknąć!

Do zobaczenia 15 maja w CSA!

Zapisy:

Turniej piłki nożnej