Za nami 6 kolejka 1 ligi badmintona! | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2024-04-07

Za nami 6 kolejka 1 ligi badmintona!

fot
W niedzielę 7 kwietnia w COSA AZS Górki Zachodnie odbyła się 6 , a zarazem ostatnia kolejka rozgrywek 1 Ligi Badmintona.
Zespół JohnnyBros Politechniki Gdańskiej rozegrał dwa spotkania. W pierwszym pokonał UKS Unię Bieruń II 7:0, w drugim zaś  uległ minimalnie MKS Spartakus Niepołomice 3:4
 
W trzecim meczu tego turnieju MKS Spartakus Niepołomice pokonał UKS Unia Bieruń II 6:1.
 
 
W sezonie 2023/24 zespół JohnnyBros Politechniki Gdańskiej rozegrał 12 meczów, wygrywając 6 z nich. Wynik ten pozwolił drużynie JohnnyBros Politechniki Gdańskiej na zajęcie 6 miejsca w tabeli.
 
- Po spadku z ekstraklasy obecny sezon był przejściowy. Skupialiśmy się na daniu młodym, perspektywicznym zawodnikom szans na ogranie na ogólnopolskiej arenie i zdobycie cennego  doświadczenia, które mam nadzieję zaowocuje w przyszłym roku. Przed nami Finał Akademickich Mistrzostw Polski i wierzę, że już za tydzień będziemy mogli cieszyć się z obrony mistrzowskiego tytułu - powiedział Rafał Kasprów, trener gdańskiej drużyny. - W tym miejscu chciałbym serdecznie podziękować firmie JohnnyBros za wsparcie i wiarę w nasz projekt. Mam nadzieję, że nie zawiedliśmy ich oczekiwań - dodaje trener.
 
--------------------------------------------------------------------------------
JohnnyBros to gdańska firma IT, będąca globalnym liderem innowacji w obszarze SEO. Tworzą, rozwijają i pozycjonują aplikacje internetowe, których głównymi odbiorcami są pasjonaci sportu z całego świata. Oprócz profesjonalizmu i pasji wysoko cenią sobie zgranie zespołu i przyjazną atmosferę. Wychodzą z założenia, że "sukces to sport zespołowy i wszyscy gramy do jednej bramki. Zawsze w pełnym składzie, bo… u nas nie ma ławki rezerwowych!
4 wyświetleń