Kurs żeglarza jachtowego 2023 (odwołany) | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-04-24

Kurs żeglarza jachtowego 2023 (odwołany)

ZJ_2023

Jak co roku Sekcja Żeglarska ma zaszczyt zaprosić na obozy szkoleniowe na patent żeglarza jachtowego. Oferujemy studentom Politechniki Gdańskiej możliwość zdobycia pierwszych żeglarskich szlifów na wodach jeziora Jeziorak w niepowtarzalnej atmosferze. Szkolić będą doskonale przygotowani instruktorzy, w ośrodku mamy profesjonalny sprzęt do zajęć teoretycznych oraz flotylle 4 jachtów czekających na świeżych adeptów żeglarstwa.

Terminy:

• T1  - 02.07-15.07 (odwołany z powodu braków kadrowych)
  • T2  - 16.07-29.07 (odwołany z powodu braków kadrowych)
  • T3  - 30.07-12.08 (odwołany z powodu braków kadrowych)
  • T4  - 13.08-26.08 (odwołany z powodu braków kadrowych)

Koszt:

• Studenci PG – 1200,- PLN
  • Inni spoza PG – 1600,- PLN

Cena obejmuje:

• szkolenie
  • zakwaterowanie na terenie ośrodka PG
  • pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie)
  • wypożyczenie materiałów szkoleniowych
  • ubezpieczenie

Cena nie obejmuje:

ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE ODWOŁANIE KURSÓW W RAZIE BRAKU CHĘTNYCH DO SZKOLENIA.

Płatności:

Płatność na konto PG:

40 1090 1098 0000 0001 2023 3750   Santander Bank Polska SA

W celu rezerwacji miejsca należy dokonać wpłaty zaliczki 100 PLN w na dwa tygodnie przed rozpoczęciem kursu i wysłać na adres:
pgzagle@gmail.com, tytułem: Wpłata ŻJ - TX - Imię Nazwisko
(X - numer turnusu)

Złe zatytułowanie może spowodować niedostarczenie wiadomości!!!

Resztę kwoty należy wpłacić na dwa tygodnie przed rozpoczęciem kursu i również wysłać na podany wyżej mail. Oczywiście można wysłać całą kwotę jednym przelewem.

Uprawnienia żeglarza jachtowego:

• prowadzenie jachtów żaglowych bez lub z pomocniczym napędem mechanicznym po wodach śródlądowych
  • prowadzenie jachtów żaglowych bez lub z pomocniczym napędem mechanicznym o długości całkowitej do 8,5 m po wodach morskich w strefie 2 Mm od brzegu w porze dziennej