X Dzień Strefy na Politechnice Gdańskiej już za nami | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-12-02

X Dzień Strefy na Politechnice Gdańskiej już za nami

X Dzień Strefy

24 listopada 2022r., w budynku Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa, odbyła się dziesiąta, uroczysta edycja Dnia Strefy na Politechnice Gdańskiej. Mieliśmy przyjemność gościć przedstawicieli 17 firm działających na terenie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, którzy przedstawili uczestnikom oferty zatrudnienia i rozwoju zawodowego, a także przybliżyli specyfikę pracy w branży oraz oczekiwania wobec przyszłych kandydatów. Wydarzenie przyciągnęło wielu studentów i absolwentów, a także uczniów szkół średnich, zainteresowanych poznaniem możliwości jakie czekają na nich w momencie wejścia na rynek pracy.

Podczas X Dnia Strefy na Politechnice Gdańskiej zaprezentowały się następujące firmy:

• Crist S.A.
  • Flextronics International Poland sp. z o.o.
  • Grupa Przemysłowa Baltic sp. z o.o.
  • HPE 8 sp. z o.o.
  • Hydromech S.A.
  • JABIL Poland sp. z o.o.
  • Lacroix Electronics sp. z o.o.
  • Leo Pharma
  • Mondi Świecie
  • Northvolt Poland sp. z o.o.
  • Polipack Sp. j. PPHU
  • Skat Transport sp. z o.o.
  • STEICO sp. z o.o.
  • Tapflo sp. z o.o.
  • Thales DIS Polska sp. z o.o.
  • TMA Automation
  • WestRock

Organizatorami X Dnia Strefy na Politechnice Gdańskiej byli: Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna, Biuro Karier i Absolwentów oraz Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa.

Już teraz serdecznie zapraszamy  wszystkich zainteresowanych na kolejną edycję wydarzenia!