CANCELED: Seminarium Młodych Naukowców Centrum Materiałów Przyszłości | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-04-26

CANCELED: Seminarium Młodych Naukowców Centrum Materiałów Przyszłości

Nie odbędzie się.

Edit: Seminarium Młodych Naukowców Centrum Materiałów Przyszłości odbędzie się w terminie wrześniowym, kiedy możliwy będzie przyjazd prof. Grega Swaina.

Serdecznie zapraszamy wspólnotę akademicką, którym bliskie są procesy elektrochemiczne i rozwój materiałów elektrodowych na Seminarium Młodych Naukowców Centrum Materiałów Przyszłości PG, które odbędzie się 8 maja 2024 roku w godzinach 10-15 w sali NE140 WETI B (bud. 42).

Seminarium poświęcone będzie metrologii procesów przeniesienia ładunku elektrycznego, w tym w szczególności sensorom elektrochemicznym, a wezmą w nim udział młodzi naukowcy z różnych jednostek Politechniki Gdańskiej, Uniwersytetu Gdańskiego i Instytutu Maszyn Przepływowych Polskiej Akademii Nauk.

Gościem honorowym seminarium będzie prof. Greg Swain z Michigan State University (link: https://www.chemistry.msu.edu/faculty-research/faculty-members/swain-greg.aspx), wizytujący Centrum Materiałów Przyszłości.