Otwarty nabór wniosków do programu Startup School One | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-03-01

Otwarty nabór wniosków do programu Startup School One

piątka młodych ludzi pracująca przy jednym komputerze

Do 19 marca trwa trzeci nabór wniosków do programu pn. "Sprawdź swój pomysł". Szkoła Startup zaprasza do udziału w spotkaniach informacyjnych.

Celem programu Startup School One pn. "Sprawdź swój pomysł", jest zapewnienie uczestnikom profesjonalnego wsparcia przy ocenie i dalszym rozwoju zgłaszanych pomysłów, ukierunkowanego na wprowadzanie ich na rynek w formie spółek startup.

Zgłoszone zespoły uczestników wezmą udział w 60-godzinnym cyklu zajęć wykładowo-warsztatowych oraz otrzymają opiekę ekspertów i mentorów biznesowych, jak również konsultacje w zakresie rozwoju technologii ze strony pracowników Politechniki Gdańskiej.
Więcej o programie

Okazją, żeby dowiedzieć się więcej na temat programu, spotkać się z kierownikiem projektu lub przekonać się o tym, czy warto aplikować ze swoim projektem/zespołem do Szkoły Startup będzie 1 z 4 spotkań informacyjnych, które odbędą się online na MS Teams w dniach: 2 marca, 8 marca lub 14 marca oraz stacjonarnie 16 marca w budynku Hydromechaniki na Politechnice Gdańskiej.
Harmonogram spotkań informacyjnych

Jeżeli jesteś zainteresowana/ny udziałem w programie, ale nie masz pomysłu startupowego, lub skompletowanego zespołu do rozwoju swojego pomysłu, spotkanie informacyjne to doskonała okazja, aby skorzystać z konsultacji z kierownikiem projektu.

18 wyświetleń