Biblioteka PG w nowym roku akademickim | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-10-02

Biblioteka PG w nowym roku akademickim

czterech studentów siedzi na ławce przed Gmachem Głównym Politechniki Gdańskiej

Rozpoczynamy nowy rok akademicki, jak co roku z tej okazji witamy wszystkich czytelników i zachęcamy do korzystania ze zbiorów oraz oferowanych usług.

Nowych studentów szczególnie zapraszamy do odwiedzenia Biblioteki PG w Gmachu Głównym, gdzie bibliotekarze udzielają instrukcji dla początkujących czytelników od poniedziałku do piątku w dniach 2-13 października, w godzinach 900-1500.

Przypominamy również o obowiązkowym szkoleniu bibliotecznym dla wszystkich studentów I roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych. Szkolenie jest dostępne na platformie eNauczanie i należy je ukończyć do 30 stycznia 2024, ponieważ w dniu 6 lutego 2024 planowane jest uruchomienie nowego systemu bibliotecznego, co oznacza, że po wyznaczonym terminie zmieni się treść materiałów szkoleniowych.

Zapraszamy do zapoznania się z: