Spotkanie w ramach cyklu Wieczory Autorskie - Spotkania Historyczne | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-05-07

Spotkanie w ramach cyklu Wieczory Autorskie - Spotkania Historyczne

okładka książki "Życie studenckie na Politechnice Gdańskiej"

Biblioteka PG oraz Stowarzyszenie Absolwentów PG zapraszają na spotkanie z prof. Markiem Biziukiem, autorem publikacji "Życie studenckie na Politechnice Gdańskiej". Spotkanie odbędzie się 21 maja (wtorek) o godzinie 1700 w klubie Kwadratowa. Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu "Wieczory Autorskie - Spotkania Historyczne", wpisujące się w kalendarz obchodów 120-lecia Politechniki Gdańskiej.

Dyskusję poprowadzi prof. Marek Skowronek. Wstęp wolny.

O autorze:
Marek Biziuk - Profesor Emeritus Politechniki Gdańskiej. Absolwent Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej. Profesor Politechniki Gdańskiej, pracownik nauki, nauczyciel akademicki, specjalizujący się w chemii analitycznej oraz analizie zanieczyszczeń środowiska. Czytaj dalej: Złota Księga PG.