ScienceDirect w dydaktyce - webinarium dla bibliotekarzy i nauczycieli akademickich | Politechnika Gdańska

Wydarzenia

13 September 2022 11:30 - 12:30

Dowiedz się, jak wykorzystać platformę ScienceDirect by wspomagać proces dydaktyczny i pomóc swoim studentom i czytelnikom biblioteki w zdobywaniu wiedzy. Poznaj pomysły na wykorzystanie ScienceDirect, funkcjonalności platformy oraz możliwości pracy z pełnym tekstem podczas zajęć w bibliotece i na uczelni. Znajdź inspirację do pracy jako nauczyciel, szkoleniowiec, bibliotekarz i zdobądź garść porad i dobrych praktyk. Urozmaicaj swoje zajęcia ciekawymi treściami, które możesz znaleźć w czasopismach naukowych, ebookach i innych materiałach wydawanych przez Elsevier. Wykorzystaj zasoby elektroniczne w pracy ze słuchaczami na różnym etapie nauki, od studentów, przez doktorantów, oraz aż do wspierania bardziej doświadczonej kadry naukowców.