ScienceDirect - wygodne wyszukiwanie i praca z pełnym tekstem publikacji naukowych. Top 5 funkcjonalności bazy | Politechnika Gdańska

Wydarzenia

17 May 2023 10:00 - 11:00

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się, jak zacząć pracę z bazą ScienceDirect, zostaną pokazane możliwości ustawiania konta i preferencji użytkownika. Ponadto trener zaprezentuje, w jaki sposób znaleźć relewantną i interesującą literaturę naukową w bazie w tym czasopisma, książki i Topic Pages. Na koniec pokaże strategie wyszukiwawcze na wybranych przykładach wraz z opcją ustawiania alertów, po to, aby być zawsze na bieżąco z wynikami badań. Szkolenie będzie składało się z części teoretycznej, demonstracji online oraz sesji pytań i odpowiedzi.