Wykorzystanie otwartych zasobów edukacyjnych w działaniach promocyjnych na przykładzie Biblioteki PG | Politechnika Gdańska

Wydarzenia

9 March 2023 11:00 - 12:00

W dniach 6-10.03.2023 r. obchodzony jest Tydzień Otwartej Edukacji (Open Education Week). Jest to okazja do dzielenia się i poznawania otwartych zasobów edukacyjnych. Biblioteka PG od lat aktywnie angażuje się i wspiera działania promujące tę inicjatywę.

W tym roku Biblioteka PG przygotowała dla społeczności akademickiej szkolenie "Wykorzystanie otwartych zasobów edukacyjnych w działaniach promocyjnych na przykładzie Biblioteki PG". Uczestnikom zaprezentowane zostaną podstawowe otwarte narzędzia oraz zasoby używane w działaniach promocyjnych, np. w mediach społecznościowych. Szkolenie odbędzie się w sali multimedialnej w Bibliotece PG (Gmach Główny PG, sala nr 100/4), w trzech terminach do wyboru.

Zainteresowani szkoleniem proszeni są o wysłanie e-maila na adres: promocja.bpg@pg.edu.pl; decyduje kolejność zgłoszeń.