Webinarium "Otwieranie danych badawczych w Uczelniach Fahrenheita" | Politechnika Gdańska

Webinarium "Otwieranie danych badawczych w Uczelniach Fahrenheita"

19 June 2023 11:00 - 12:30

Biblioteka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Biblioteka Politechniki Gdańskiej oraz Biblioteka Uniwersytetu Gdańskiego zapraszają pracowników naukowych, doktorantów, pracowników administracji oraz bibliotekarzy na webinarium "Otwieranie danych badawczych w Uczelniach Fahrenheita – refleksje uczestników Data Steward School 2022, EOSC Symposium w Pradze oraz RDA 20th Plenary w Geteborgu". Udział w tych wydarzeniach sfinansowany został z projektu "Przygotowanie Uczelni Fahrenheita do utworzenia federacji" Nr umowy/decyzji MEiN/2022/DIR/3438.

Spotkanie rozpocznie się 19 czerwca o godzinie 1100 i potrwa około 1,5 godziny. Udział w spotkaniu nie wymaga wcześniejszej rejestracji.

Link do spotkania