Konkurs "Wolontariat w jednym zdjęciu" | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2021-08-23

Konkurs "Wolontariat w jednym zdjęciu"

Na zdjęciu na białym i żółtym tle znajduje się informacja o konkursie.

Stowarzyszenie LEVEL UP z Łodzi zaprasza młodzież do udziału w konkursie "Wolontariat w jednym zdjęciu"

Zadaniem uczestników jest wysłanie zdjęcia wraz z krótkim opisem swojej działalności wolontariackiej. Do konkursu mogą przystąpić osoby pomiędzy 13 a 30 rokiem życia- to między innymi uczniowie czy studenci, którzy tak chętnie uczestniczą w tego typu działaniach! Zwycięzców nagrodzimy dwoma nagrodami - podstawową wersją gry Dixit. Jednego wygranego wyłoni zespół LEVEL UP, a drugiego wskaże publiczność podczas głosowania na Facebooku, gdzie będziemy zamieszczać nadesłane do nas zdjęcia wraz z opisami.

Konkurs odbywa się w ramach projektu "E-volunteering – key to be active",dofinansowany ze środków programu Erasmus+ uruchomionego przez Komisję Europejską.

Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy poprzez formularz: https://forms.gle/HjSXbhcc9ik2chk8A W powyższym linku znajdą Państwo również regulamin konkursu.