Open Day IT w ERGO Hestii | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2021-10-06

Open Day IT w ERGO Hestii

Na zdjęciu widocznych jest kilka kadrów na których znajdują się twarze kobiet i mężczyzn oraz nazwa firmy i opis wydarzenia.

Szukasz pracy, myślisz o swojej przyszłości?

Przyjdź 12 października do Parku Hestii w Sopocie i weź udział w specjalnym wydarzeniu, organizowanym przez ERGO Hestię.

To wyjątkowa okazja by spotkać Petrosa Psyllosa i posłuchać o Turboprzyspieszeniu - Jak nowoczesne technologie radykalnie zmienią nasze życie? Od wizji Stanisława Lema do współczesności.

Dowiemy się jak przyśpieszające wykładniczo technologie (takie jak sztuczna inteligencja, głębokie uczenie, Big data, Internet rzeczy, chatboty, roboty społeczne, komputery kwantowe, neuromorficzne komputery, rozszerzona i wirtualna rzeczywistość, druk 3D i 4D, medycyna precyzyjna, biotechnologia, nanotechnologia, Internet ciał oraz inne) zmienią nasz świat. Jakie są ostatnie osiągnięcia w tych dziedzinach? W jakim kierunku będą zmierzały badania nad tymi technologiami i czego możemy się spodziewać już za kilka lat.

Na miejscu, w tym samym czasie, będziecie mogli poznać obszar IT największej firmy ubezpieczeniowej na Pomorzu, sprawdzić jakie oferty pracy są aktualnie dostępne, porozmawiać z pracownikami działów IT, Security i HR

Dodatkowo nie wyjdziecie głodni - na miejscu bezpłatnie będzie można zjeść coś pysznego. W strefie Food Truck znajdziecie Carmnik, Pana Balerona, Atelier Smaku i Churros Amigos.

A wszystko dopełni super konkurs, podczas którego do zgarnięcia będą IPhony 12.

Najszybciej dostaniecie się do Parku Hestii:

- autobusem - linie 117,143 (przystanki Sopot Hestii 01 i 02), linia 148 (przystanek Rybacka 01 przy ERGO ARENIE)

- samochodem – skorzystajcie z darmowego parkingu pod ERGO ARENĄ

Zapiszcie się już teraz na  https://app.evenea.pl/event/opendayit/

Do zobaczenia już w najbliższy wtorek w godzinach 15:30 - 19:00 w Parku Hestii w Sopocie!