Program rozwojowy Accent on your future - zapraszamy! | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2021-10-27

Program rozwojowy Accent on your future - zapraszamy!

Na zdjęciu znajduje się szachownica oraz tytuł programu. Kolorystyka zdjęcia jest filetowa.

Już 17 listopada startuje unikatowy program rozwojowy Accent on your future skierowany do 20 najlepszych studentów i studentek z całej Polski, zainteresowanych rozwojem w konsultingu strategicznym.

Opis Programu

Accent on your future to program rozwojowy dla 20 najlepszych studentów i studentek z całej Polski zainteresowanych rozwojem w konsultingu strategicznym. Podczas 3 spotkań online uczestnicy zdobędą wiedzę o praktycznych case studies, zyskają kompetencje i umiejętności potrzebne do pracy w konsultingu, a także zmierzą się z casem, nad którym będą pracowali w grupach. Przez cały czas trwania programu grupy pracujące nad casem będą miały przydzielonych mentorów, którzy będą wspierać zespoły w szlifowaniu pomysłów i podzielą się praktycznymi poradami. Zwycięska drużyna otrzyma fast track rekrutacyjny do zespołu Business Strategy.

Case studies - 17/11/2021
Co Cię czeka?

• Zapoznasz się z praktyką działań Business Strategy i Capability Network
  • Poznasz 3 intrygujące przypadki biznesowe
  • Usłyszysz szczegóły zadania stojącego przed Tobą i Twoim zespołem
  • Poznasz zespół i Waszego Mentora
  • Networking i sesja Q&A

Praca nad casem

Przez 2 tygodnie Wasz zespół będzie pracował nad rozwiązaniem zadania. Miejsce i tempo zależą od Was samych. W trakcie całego tego okresu możecie liczyć na kompleksowe wsparcie Mentorów. Pamiętajcie, że od Waszego podejścia do tematu i jego realizacji, będzie zależeć ocena końcowa Jury.

Warsztaty - 24/11/2021

Trzy 45 minutowe warsztaty pełne krótkich praktycznych zadań, które pomogą Ci zdobyć kluczowe umiejętności potrzebne do pracy projektowej.

• Strukturyzacja problemów
  • Kluczowe funkcjonalności Excel
  • Storytelling i wizualizacja danych
  • Sesja Q&A

Prezentacje finałowe - 01/12/2021

Zespołowe prezentacje finałowych case’ów przed Jury składającym się z Liderów Accenture. Każda drużyna otrzyma profesjonalny feedback od swoich mentorów i Jury. Zwycięzcy zostaną zaproszeni do fast tracku rekrutacyjnego w zespole Business Strategy.

Więcej szczegółów oraz link do aplikowania: LINK