Konkurs dla studentów Go Green 2022 // Schneider Electric | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-01-14

Konkurs dla studentów Go Green 2022 // Schneider Electric

Na zdjęciu znajduje się pięć osób, kobiet i mężczyzn; na środku znajduje się informacja o konkursie.

Schneider Electric po raz 11 zaprasza studentów, którzy chcą mieć wpływ na przyszłość naszej planety, do udziału w konkursie Go Green 2022!

Konkurs dedykowany jest studentom kierunków biznesowych, inżynieryjnych, marketingowych i powiązanych z innowacjami, a zgłaszane pomysły powinny dotyczyć kategorii takich jak:

- Dostęp do energii,

- Domy przyszłości,

- Łańcuch dostaw przyszłości,

- Sieci elektryczne przyszłości,

- De(kodowanie) przyszłości.

Zespoły: powinny składać się z 2-4 osób, powinny też być zróżnicowane płciowo, a podczas trwania konkursu uczestnicy muszą być studentami w tym samym państwie

Czas na rejestrację: 25 lutego 2022 roku

Nagroda główna: 10 000 Euro! Uczestników zapraszamy również na staże w Schneider Electric

Szczegóły: https://gogreen.se.com/en

Zapraszamy do skompletowania zespołu i walki o lepsze jutro dla nas wszystkich razem ze studentami z całego świata. Pomysły można rozwijać pod opieką mentorów pracujących w Schneider Electric!