XII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Student-Wynalazca | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-01-18

XII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Student-Wynalazca

Na zdjęciu znajduje się informacja o konkursie.

Uprzejmie informujemy, że ruszył nabór zgłoszeń do XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Student-Wynalazca.

Konkurs adresowany jest do:
studentów, doktorantów i absolwentów, którzy w trakcie studiów zostali twórcami/współtwórcami wynalazku lub wzoru użytkowego/przemysłowego chronionego prawem wyłącznym lub zgłoszonego do ochrony w Urzędzie Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej lub odpowiednim urzędzie ds. własności przemysłowej za granicą.

Do konkursu mogą być również zgłoszone wynalazki i wzory użytkowe, które powstały w ramach współpracy międzynarodowej, których współtwórcami są studenci zagranicznych uczelni.

Pięciu laureatów nagród głównych weźmie udział w Międzynarodowej Wystawie Wynalazków w Genewie w 2021 r. Organizator sfinansuje koszty stoiska wystawienniczego oraz podróży i pobytu laureatów  w Genewie. Ponadto, laureaci Konkursu zaprezentują swoje rozwiązania podczas Międzynarodowej Warszawskiej Wystawy Wynalazków IWIS 2021.

Nabór zgłoszeń do Konkursu trwa
do 25 stycznia 2022 r. Wszelkie informacje, regulamin oraz formularze zgłoszeniowe dostępne są na naszej stronie internetowej pod adresem: