Story Mapping Workshop | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-02-14

Story Mapping Workshop

Na zdjęciu na niebieskim tle znajduje się informacja o warsztacie

Firma EPAM Systems zaprasza studentów oraz absolwentów kierunków informatycznych na Story Mapping Workshop.

Temat przewodni spotkania to MVP – Minimum Viable Product. Jest to termin, na który można natknąć się podczas pracy nad projektami IT.  Ekspert EPAM, poza teoretycznym wprowadzeniem, przedstawi uczestnikom praktyczną stronę tego zagadnienia, poprzez przeprowadzenie prostego ćwiczenia, które pomoże im zrozumieć, czym jest MVP, jak je osiągnąć i jak bardzo jest to przydatne w przyszłej pracy Analityka Biznesowego.

Wydarzenie odbędzie się 16 lutego o godz. 17 w formie online, w języku angielskim.

Warsztat jest organizowany w ramach EPAM University. Głównym celem tej inicjatywy jest wsparcie osób rozpoczynających swoją przygodę z IT: studentów, świeżo upieczonych absolwentów oraz tych, którzy zdecydowali się na zmianę ścieżki kariery. Uczestnicy programów EPAM University mają szansę zobaczyć jak wygląda praca nad prawdziwymi, międzynarodowymi projektami IT, a także dołączyć do EPAM w charakterze Junior Developera.

Link do rejestracji: https://epa.ms/1l9VMu