Kolejowe Targi Pracy 23 marca br. | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-03-10

Kolejowe Targi Pracy 23 marca br.

Na zdjęciu znajdują się tory na których znajduje się baner z napisem o Kolejowych Targach Pracy

Już 23 marca (środa) kolejna edycja Kolejowych Targów Pracy!

Koło Naukowe Inżynierii Drogowej i Kolejowej KoDiK działające na Wydziale Inżynierii Lądowej i Środowiska zaprasza wszystkich studentów PG, którzy chcą skierować swoją karierę zawodową na właściwe tory!

Jest to unikalna szansa na nawiązanie kontaktów z potencjalnymi przyszłymi pracodawcami, a także na uzyskanie informacji dotyczących praktyk, staży lub pracy, możliwość rozmowy z rekruterami HR czy też zapoznanie się z ofertami na tegoroczne wakacje.

Czekamy na Was 23 marca między 10.00 a 16.00 w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej - trzecie piętro, w holu tuż przed Aulą.

Kolejne informacje zamieszczane będą na bieżąco na profilu wydarzenia na Facebooku:

https://fb.me/e/2SlgDouF9 "