Nagradzamy aktywnych naukowo studentów PG | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-03-17

Nagradzamy aktywnych naukowo studentów PG

Na zdjęciu widoczna jest informacja o nagrodach oraz trzy osoby: dwie kobiety i jeden mężczyzna.

Studenci-naukowcy Politechniki Gdańskiej! Tym razem to Was zapraszamy do aplikowania o Nagrody Santander Universidades dla studentów Politechniki Gdańskiej realizujących projekty naukowe. Mamy dla Was 20 nagród po 1750 zł.

Jeśli spędzasz długie godziny nad stworzeniem czegoś przełomowego, lub możesz się pochwalić wynalazkiem, który prezentowałeś na konferencji naukowej -  nie czekaj, zgłoś się i wygraj nagrodę pieniężną.

Aplikuj do 20 kwietnia br.: https://app.becas-santander.com/pl/program/nagroda-pg-projekt

Program jest przeznaczony dla osób, które studiują na Politechnice Gdańskiej i mają na koncie osiągnięcia naukowe, do których zaliczamy m.in.:

• autorstwo lub współautorstwo publikacji naukowych będących efektem realizowanego projektu;
  • prezentację postępów i rezultatów prowadzonych w projekcie badań podczas konferencji naukowych (m.in. wystąpienia konferencyjne, prezentacje posterów);
  • uzyskane patenty;
  • udział studenta w projektach naukowych.

Nadesłane zgłoszenia będą oceniane według stopnia zaangażowania studenta w projekt, innowacyjności badań i implementacji ich wyników, a także zasięgu i rozpoznawalności publikacji oraz konferencji.

Trzymamy kciuki za wszystkich aplikujących!