Program Stypendialny ENAMOR z korzyścią dla CIEBIE | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-03-17

Program Stypendialny ENAMOR z korzyścią dla CIEBIE

Na zdjęciu znajduje się kilka zdjęć z widokami.

Jeśli studiujesz stacjonarnie na Wydziałach ETI, Elektrotechniki i Automatyki bądź Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa, możesz pochwalić się wysoką średnią, a ponadto interesujesz się programowaniem, analizą danych, automatyką i elektroniką na statkach – Program Stypendialny ENAMOR jest przeznaczony właśnie dla Ciebie!

Od kandydatów (studentów ETI, Wydziału Elektrotechniki i Automatyki, Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa) oczekujemy:

•   dobrej organizacji i zaangażowania

•   umiejętności pracy w zespole

•   podstawowej wiedzy dotyczącej programowania

•   zainteresowania analizą danych, automatyką i elektroniką na statkach\znajomości sterowników

•   znajomości AUTOCAD (mile widziane)

•   znajomości j. angielskiego

•   podstawowej wiedzy dot. automatyki i/lub urządzeniach nawigacyjnych (mile widziane)

•   podstawowej wiedzy o urządzeniach GMDSS (mile widziane)

Oferujemy stypendium fundowane do wysokości 15 000 PLN, możliwość połączenia stażu z praktykami zawodowymi, udział w ciekawych projektach badawczych i rozwojowych, pogłębienie wiedzy praktycznej, perspektywę pracy w uznanej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku morskim.

ENAMOR powstał w 1989 roku jako spin-off Uniwersytetu Morskiego w Gdyni i zajmuje się produkcją wysokiej jakości elektronicznych systemów służących optymalizacji efektywności statków oraz integracją nowoczesnych technologii z branży morskiej i przemysłu obronnego. Innowacyjne rozwiązania firmy znajdują odbiorców wśród armatorów i zarządców flot handlowych na całym świecie, a przedsiębiorstwo będąc autoryzowanym przedstawicielem światowych producentów sprzętu o przeznaczeniu cywilnym i wojskowym dostarcza na rynek morski i wojskowy produkty z dziedziny elektroniki morskiej, automatyki okrętowej, sieci teleinformatycznych i systemów łączności. Spółka specjalizuje się również w świadczeniu usług serwisowych.

Działalność ENAMOR obejmuje:

• Prace badawczo-rozwojowe w zakresie gospodarki morskiej
  • Produkcję urządzeń i systemów elektroniki morskiej
  • Dostawy urządzeń i systemów elektroniki, nawigacji i automatyki okrętowej i lotniczej
  • Dostawy urządzeń i systemów specjalnych dla Marynarki Wojennej, Sił Lądowych i Straży Granicznej
  • Ekspertyzy techniczne
  • Usługi serwisowe, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne

Zainteresowanych Studentów i Studentki zapraszamy do przesyłania CV, listu motywacyjnego oraz zaświadczenia o posiadanym statusie studenta na adres marketing@enamor.pl w temacie maila zaznaczając: "stypendium fundowane".

Program przeznaczony jest dla studentów, którzy w roku akademickim 2021/2022 uczęszczają na studia stacjonarne: I stopnia na semestrach V, VI, VII,  II stopnia na semestrach I, II, III.

Regulamin Stypendium dostępny jest na stronie www.enamor.pl/kariera