„Sprawny staż” – ogólnopolski program stażowy dla studentów/absolwentów z niepełnosprawnościami | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-03-25

Na zdjęciu widoczna jest kobieta w ciemnych okularach siedząca przed komputerem.

Ruszył „Sprawny staż” - program płatnych staży dedykowany studentom i absolwentom z niepełnosprawnościami. W realizację projektu zaangażowały się duże i cenione firmy - między innymi Siemens Healthineers, Bayer oraz ERGO Hestia. Przedsięwzięcie organizuje Fundacja Grupy ERGO Hestia Integralia, która od 18 lat wspiera osoby z niepełnosprawnościami w rozwoju zawodowym. Rekrutacja do projektu właśnie się zaczęła i potrwa do 15 maja br.

Program „Sprawny staż” ma umożliwić Uczestnikom zdobycie wartościowego doświadczenia zawodowego u najlepszych pracodawców w Polsce i ułatwić im w przyszłości znalezienie satysfakcjonującej pracy. Wszyscy stażyści wezmą udział w ciekawych projektach, sprawdzą swoją wiedzę i umiejętności w praktyce, dołączą do świadomego oraz wspierającego zespołu specjalistów.

Firmy przygotowały staże w wielu różnych obszarach:

• administracja
  • logistyka
  • informatyka
  • HR
  • prawo
  • marketing
  • finanse
  • analiza danych
  • wsparcie sprzedaży itp.

Staże będą realizowane w formule zdalnej, hybrydowej lub stacjonarnej z możliwością relokacji! Niektórzy pracodawcy oferują zwrot kosztów zakwaterowania. Minimalne wynagrodzenie brutto za pełen miesiąc wynosi 3 500 zł. Każdy z pracodawców biorących udział w programie określił własne wymagania i zakres zadań na stażu. Dla najlepszych kandydatów istnieje szansa na kontynuację kariery.

Oferty stażowe znajdziesz na stronie: www.sprawnystaz.pl

Co jeszcze możesz zyskać, zgłaszając się do programu?

• możliwość rozwoju i zatrudnienia w międzynarodowej organizacji
  • bezcenne kontakty
  • przyjazne, otwarte środowisko pracy
  • udział w pionierskim projekcie łączącym biznes ze środowiskiem studentów z niepełnosprawnościami
  • wsparcie doradcze w budowaniu dalszej ścieżki kariery.

Nie zwlekaj i prześlij swoje CV – rozmowy prowadzimy na bieżąco! Na aplikacje czekamy do 15 maja 2022 roku. Śledź nas na stronie www.sprawnystaz.pl! Pracodawcy nadal mogą dołączać do programu i oferować nowe miejsca stażowe.

W razie pytań, zadzwoń:

Fundacja Grupy ERGO Hestia na rzecz integracji zawodowej osób z niepełnosprawnościami Integralia

tel.: 58 555 60 90/ 58 559 45 98

tel. kom. 727 024 598