ANWIL szuka młodych talentów | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-04-21

ANWIL szuka młodych talentów

Na zdjęciu znajduje się budowla.

We włocławskiej spółce z Grupy ORLEN wystartowała kolejna edycja programu stażowego - „Z ANWILEM na start”. Jest to projekt, w ramach którego firma rekrutuje studentów kierunków ścisłych, planujących związać swoją przyszłość zawodową z branżą chemiczną.

Program stażowy adresowany jest głównie do studentów trzeciego roku studiów I stopnia (licencjackich i inżynierskich) oraz pierwszego lub drugiego roku studiów II stopnia (magisterskich) na takich kierunkach jak: mechanika i budowa maszyn, mechatronika, diagnostyka maszyn i systemów pomiarowych, energetyka,  elektrotechnika, budowa maszyn elektrycznych, chemia, technologia chemiczna, inżynieria chemiczna, inżynieria materiałowa, zarządzanie i inżynieria produkcji, czy zarządzanie projektami.

Praktyczne zajęcia realizowane będą w ANWILU w takich obszarach biznesowych jak: Obszar Służb Utrzymania Ruchu, Obszar Produkcji, Obszar Zarządzania Projektami oraz Obszar Infrastruktury i Administracji.

Trzymiesięczny staż umożliwia młodym ludziom zdobycie wiedzy oraz nowych umiejętności pod okiem ekspertów. Może stać się także początkiem zatrudnienia w spółce na stałe. Nabór do programu trwa do 3 maja 2022 r. i odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną poprzez system eRecruiter. Szczegółowe informacje o naborze na staż podane są na stronie anwil.pl w zakładce Programy stażowe​”.

ANWIL jest wiodącą spółką sektora chemicznego w Polsce. Jest drugim co do wielkości producentem nawozów azotowych i jedynym krajowym wytwórcą suspensyjnego polichlorku winylu. Jest również obecny w gronie docenianych i nagradzanych pracodawców. Trzykrotne przyznanie firmie przez niezależnych ekspertów tytułu Top Employer Polska jest dowodem na przestrzeganie najwyższych standardów i odpowiedzialnej polityki prowadzonej wobec zatrudnionych pracowników.