„Rozpocznij karierę z firmą Deloitte” - spotkanie online | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-05-06

„Rozpocznij karierę z firmą Deloitte” - spotkanie online

Na zdjęciu na białym tle widoczna jest informacja o spotkaniu.

Biuro Karier PG wraz z firmą Deloitte serdecznie zaprasza wszystkich studentów oraz absolwentów kierunków technicznych Politechniki Gdańskiej do udziału w ostatnim spotkaniu online z cyklu „Rozpocznij karierę z firmą”. Tym razem gościć będziemy przedstawicieli firmy  Deloitte.

Czego dowiesz się w trakcie webinaru?

• Usłyszysz więcej o naszej pierwszej edycji TECH Labs by Deloitte,  płatnych praktykach letnich.
  • Opowiemy, jak wygląda nasz proces rekrutacji krok po kroku.
  • Powiemy Ci jak dobrze skomponować swoje CV, aby wypaść jak najlepiej w otoczeniu pozostałych kandydatów.
  • Praca od podszewki – dowiesz się więcej o tym, jak na co dzień działamy w Deloitte – w tym celu do rozmowy zaprosiliśmy uczestników poprzednich edycji staży wakacyjnych!
  • Będziesz mógł zadać nam pytania, a my z przyjemnością na wszystkie odpowiemy.

Pamiętaj, że spotkanie tworzymy dla Was – społeczności studenckiej Politechniki Gdańskiej. Twoja obecność będzie dla nas kluczowa. A więc jeżeli jesteś osobą, która szuka drogi rozwoju, jest zaangażowana
i w świadomy sposób buduje swoją ścieżkę kariery, bądź szuka wskazówki jak to zrobić – koniecznie spotkaj się z nami już 12 maja o godzinie 12:00 na MS Teams!
Rejestracja na wydarzenie poprzez uczelnianą platformę kariery Career Center. Wystarczy założyć konto lub zalogować się na platformie i zapisać na wydarzenie.

LICZY SIĘ KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ !!! Pierwsze 15 osób, które zarejestrują się na spotkanie, wezmą w nim udział i prześlą swoją aplikację otrzymają konstruktywny feedback od rekrutera.

Zapraszamy!