Intro To IT — bezpłatny kurs programowania | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-07-18

Intro To IT — bezpłatny kurs programowania

Na plakacie, po prawej stronie, na tle nieba, widoczny strój kosmonauty, po lewej stronie znajduje się krótka informacja o bezpłatnym programie edukacyjnym wraz z informacją, iż rozpoczyna się on w lipcu

Zapraszamy do wzięcia udziału wszystkich studentów, w DARMOWYM programie edukacyjnym INTRO TO IT — prowadzonym przez firmę LeverX Group.

Dzięki kursowi studenci:

• Lepiej zrozumieją specyfikę świata IT.
  • Dowiedzą się, jakie umiejętności techniczne i komunikacyjne powinni posiadać, aby pracować w IT.
  • Zdobędą bazę potrzebną do dalszego rozwoju w IT.

Kurs odbywać się będzie zdalnie, nie ma ograniczeń i jest całkowicie bezpłatny dla studentów lub osób, które ukończyły studia niedawno i dalej chcą rozwijać swoje umiejętności.

Program został podzielony na 8 tematycznych wykładów, z każdej z nich uczestnicy wyniosą praktyczną wiedzę na temat zawodu w branży IT i będą mogli podnieść swoje kompetencje na rynku, co pozwoli na znalezienie pracy i rozwój własnych zainteresowań.

Wykład #1 — Wejście do IT. Lekcja wprowadzająca

Wykład #2 — Cykl życia aplikacji

Wykład #3 — Operacje logiczne i algorytmy

Wykład #4 — Dane: rodzaje i struktury

Wykład #5 — Podstawy programowania w logice biznesowej aplikacji

Wykład #6 Interfejs użytkownika

Wykład #7 — Jakość rozwoju

Wykład #8 — Tworzenie aplikacji: przykład z życia

INTRO TO IT to coś więcej niż próba pokazania pracy w IT. LeverX Group pomoże zrealizować potencjał w nowym zawodzie i wie, jak to zrobić!

LeverX Group

Światowy lider w dostarczaniu kompleksowego produktu IT, który wspiera we wdrażaniu rozwiązań programowych, ułatwiających przetwarzanie danych, pomaga rozwijać działalność firm.

LeverX jest Złotym Partnerem SAP i Globalnym Dostawcą Strategicznym. Jako globalny lider IT, LeverX Group łączy dwa zespoły, LeverX i Emerline, z ponad 1500 ekspertami ds. technologii. Biura LeverX Group znajdują się w Ameryce Północnej, Europie i Azji Środkowej, a od ponad 19 lat jest zasadniczym partnerem SAP i zrealizowała ponad 1000 projektów SAP na całym świecie.

Emerline tworzy rozwiązania webowe i mobilne zarówno dla startupów, jak i dużych firm z Europy Zachodniej i USA. Inwestujemy w badania i rozwój oraz stosujemy IoT, AR, VR, blockchain, uczenie maszynowe i inne najnowocześniejsze technologie w projektach. W portfolio firmy znajdują się również produkty własne.

Doświadczenie firmy i światowa pozycja pozwoli na przekazanie najważniejszej wiedzy na temat branży, nowinek technologicznych i wskazówek, jak osiągnąć sukces w świecie IT. Dlatego zachęcam Państwa do przedstawienia propozycji firmy swoim studentom, którzy mogą zgłosić swój udział w kursie bez żadnych ograniczeń.

Zapraszamy do zapisów do programu edukacyjne osoby, które:

• Są studentami lub niedawno ukończyły studia.
  • Chcą dostać się do branży IT i potrzebują wsparcia w tej drodze.
  • Gotowe są do rozwoju w zupełnie nowej sferze.
  • Biegle posługują się językiem angielskim lub właśnie go opanowują.

Kurs rozpoczyna się 21 lipca 2022 roku, a udział w nim jest dostępny, bez ograniczeń i bezpłatny, dlatego do udziału firma LeverX Group zaprasza wszystkich chętnych, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności.

LINK DO REJESTRACJI