Ruszyła rekrutacja do III edycji Programu Stażowego – Marsh EBSC Career Sterter Internship Program! | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-08-29

Na zdjęciu, po prawej stronie widoczna jest młoda dziewczyna wpatrująca się w przenosny komputer; po lewej stronie widoczne są informacje dotyczące programu stażowego

29 sierpnia ruszyła rekrutacja do III edycji Programu Stażowego – Marsh EBSC Career Sterter Internship Program!

Szczegóły III edycji Programu Stażu

Program Career Starter odbędzie się w dwóch, oddzielnych terminach. Kandydaci będą mogli zdecydować, kiedy wolą rozpocząć swoją stażową przygodę: 12 października - 10 lutego lub 2 listopada - 28 lutego

Wiemy, jak istotna jest elastyczność w łączeniu studiów z pracą, dlatego zatrudniamy na część etatu - co najmniej 20 godzin (lub więcej) tygodniowo i zapewniamy godziny pracy dostosowane do potrzeb stażystów.

W zależności od miejsca zamieszkania kandydata, proponujemy pracę zdalną lub w trybie hybrydowym (tryb hybrydowy tylko dla osób mieszkających w Warszawie).

Kogo poszukujemy?

Program stażu w Marsh EBSC powstał z myślą o studentach lub absolwentach, którzy chcą zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe lub zmienić ścieżkę kariery. Szukamy kandydatów, którzy:

• posługują się językiem angielskim na poziomie minimum B2 oraz znają drugi język obcy (niemiecki, francuski, hiszpański, szwedzki, norweski lub holenderski)
  • chcą pracować w dużej, międzynarodowej firmie z oddziałami na całym świecie
  • posiadają solidną wiedzę na temat pakietu MS Office
  • potrafią organizować swoją pracę i szybko się uczą
  • posiadają umiejętności analityczne
  • lubią pracować w różnorodnych zespołach

Rekrutacja jest w 100% zdalna

LINK do oferty i składania resume

Co wyróżnia nasz Program Stażu?

• w pełni płatny 4-miesięczy Program
  • umowa o pracę lub umowa zlecenie – wybór należy do kandydata
  • pakiet benefitów w przypadku wyboru umowy o pracę
  • praca zdalna
  • elastyczne godziny pracy
  • 6 ścieżek rozwoju do wyboru (więcej informacji o szczegółach ścieżek kariery znajduje się w ofercie)
  •  rozbudowany pakiet szkoleń obejmujący dedykowane szkolenia wdrożeniowe i z zakresu ubezpieczeń
  • certyfikat ukończenia Programu
  • możliwość zatrudnienia na stałe po zakończeniu stażu.