19 firm i jeszcze więcej możliwości. Za nami 7. edycja TargOiOwiska | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-04-13

19 firm i jeszcze więcej możliwości. Za nami 7. edycja TargOiOwiska

TARGOiOWISKO
Za nami 7. edycja TargOiOwiska, czyli wydziałowych targów pracy, podczas których studenci, absolwenci, a także uczniowie szkół średnich poznali aż 19 firm działających w szeroko pojętej branży morskiej.

Podczas TargOiOwiska uczestnicy mieli okazję zapoznać się z aktualnymi ofertami, proponowaną ścieżką kariery w poszczególnych firmach, oczekiwaniami i potrzebami pracodawców w odniesieniu do konkretnych stanowisk, na które aktualnie trwa rekrutacja.

W tym roku gościliśmy na wydziale firmy:

Oprócz tego, zainteresowani mogli wziąć udział w s potkaniu z absolwentami Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa, którzy znaleźli już zatrudnienie w branży. Opowiedzieli o pracy w zawodzie, o wyzwaniach i podzielili się doświadczeniem ze studentami.

Biuro Karier i Absolwentów współorganizowało wydarzenie wraz z Wydziałem Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa.