Spotkanie z firmą EXPOM w plenerze | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-05-22

Spotkanie z firmą EXPOM w plenerze

EXPOM DAY
Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów na wydarzenie plenerowe organizowane przez firmę Expom, Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej oraz Biuro Karier i Absolwentów Politechniki Gdańskiej. Wydarzenie odbędzie się już 25 maja, w czwartek, w godzinach od 10.00 do 14.00 przed budynkiem nr 40, na  Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa.

Expom o sobie

Expom S.A. to renomowana firma z Kurzętnika, która specjalizuje się w budowie wysokiej jakości konstrukcji stalowych. Jesteśmy liderem w branży i dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla różnorodnych sektorów, w tym dla sektora budowlanego, offshore, przemysłowego oraz energetycznego. Na stronie internetowej https://expom.com/ można znaleźć szeroki zakres informacji dotyczących naszej działalności.

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, któryumożliwia nam przeprowadzenie kompleksowego procesu produkcji od projektowania, spawania, obróbki maszynowej, wyposażania w instalacje elektryczne, pneumatyczne, hydrauliczne, mechaniczne aż po finalny montaż konstrukcji stalowych i gotowych urządzeń. Nasz doświadczony zespół inżynierów, konstruktorów i pracowników produkcyjnych gwarantuje najwyższą jakość i precyzję wykonania naszych konstrukcji.

Expom posiada długoletnie doświadczenie w branży stalowej i oferuje kompleksowe usługi, obejmujące projektowanie, produkcję i montaż wysokiej jakości konstrukcji stalowych. Nasza działalność skupia się głównie na żurawiach okrętowych, które są niezbędne w sektorze morskim i offshoredo podnoszenia i przemieszczania ciężkich ładunków na statkach i platformach wiertniczych. Konstrukcje stalowe Expom są zaprojektowane zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i spełniają wymagania branżowe.

Nasze konstrukcje znajdują również zastosowanie w różnych projektach, takich jak stocznie, cukrownie, urządzenia do recyklingu generatory prądu, zbiorniki na cele militarne oraz wiele innych.

Priorytetem dla naszej firmy jest pełne zadowolenie klienta. Dlatego każdy projekt traktujemy indywidualnie, dostosowując się do unikalnych wymagań i specyfikacji. Nasze konstrukcje charakteryzują się wysoką wytrzymałością, bezpieczeństwem i estetyką, spełniając najwyższe standardy jakości. Posiadamy Zintegrowany System Zarządzania normami ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001.

Expom S.A. to nie tylko firma o ugruntowanej pozycji na rynku, ale także miejsce, gdzie wartościujemy innowacyjność, profesjonalizm i długotrwałe relacje z naszymi klientami.

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie i jej projektach? Przyjdź na plenerowe wydarzenie z Expom!

O spotkaniu

Dla studentów i absolwentów, którzy wezmą udział w wydarzeniu została przygotowana smaczna niespodzianka. Wystarczy porozmawiać z pracownikami przy stoisku, a dostaniesz pyszną kiełbaskę z grilla i napój, który doda Ci energii do działania.

Podczas wydarzenia, w godzinach od 12:00 do 13:30 w sali nr 303, w budynku nr 40, odbędzie się spotkanie z przedstawicielami firmy, którzy nie tylko przedstawią ofertę staży i praktyk, ale także pokażą, jakie technologie są używane przy budowie wielkogabarytowych konstrukcji stalowych.

Jeżeli spotkanie na uczelni nie zaspokoi Twoich potrzeb, firma Expom zaprasza do malowniczej miejscowości, jaką jest Kurzętnik.

Serdecznie zapraszamy!