Zaproszenie na darmowy kurs dla studentów z obszaru IT | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-08-25

Zaproszenie na darmowy kurs dla studentów z obszaru IT

Na plakacie, po lewej stronie zamieszczone są informacje na temat kursu, a po prawej stronie widoczna jest siedząca kobieta i stojący na nią mężczyzna

Skandynawski Software House z projektami z obszaru IT zaprasza na darmowy kurs dla studentów – w formie online. Temat jakiego będzie się on tyczyć to DevOps.

Kurs planujemy rozpocząć 3 października. Przewidujemy 3 miesiące szkolenia – pierwszy miesiąc stricte warsztatowy, a pozostałe dwa dotyczyć będą praktycznego zastosowania zdobytej wiedzy.

Po odbytym kursie studenci przystąpią do testu weryfikującego wiedzę. Zwieńczeniem kursu będzie certyfikat z logo Tieto, jako rzeczowe potwierdzenie uczestnictwa w warsztatach. Ponadto dla najlepszych kursantów przewidujemy możliwość wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym i ewentualnego wstąpienia w nasze szeregi.

Zapisy na kurs będziemy przyjmować do 23.09.2023 r.