GEBERIT DAY na Politechnice Gdańskiej | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-12-07

GEBERIT DAY na Politechnice Gdańskiej

Na plakacie widoczne jest zdjęcie łaienki z akcesoriami, które ma w swojej ofercie firma Geberit oraz znajdują sie indoemacje dotyczące spotkania.

12 grudnia 2023 r., w godzinach 10.00-14.00, zapraszamy na Geberit Day na Politechnice Gdańskiej. Spotkanie z firmą odbędzie się w holu głównym na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa (budynek nr. 40 na mapie Kampusu PG).

Geberit to lider europejskiego rynku produktów sanitarnych. Studenci i absolwenci poznają profil działania przedsiębiorstwa, dowiedzą się jak rozpocząć przygodę z firmą oraz porozmawiają z inżynierami o pracy przy wdrażaniu nowych produktów, a także o pracy w dziale jakości.

O godz. 12:00 odbędzie się spotkanie z pracownikami firmy (sala nr 212 – budynek WIMiO), podczas którego studenci i absolwenci zapoznają się z ofertą Geberit oraz  międzynarodowym Programem Operations Develompent, który jest trampoliną rozwojową dla młodych menadżerów. Wszyscy chętni będą mogli wziąć również udział w warsztatach z FUKO – prostej i skutecznej metody udzielania feedbacku.

Organizatorami wydarzenia są Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej oraz Biuro Karier i Absolwentów PG.

Na spotkanie nie obowiązują zapisy! Zapraszamy wszystkie chętne osoby do udziału w wydarzeniu.