Zapraszamy na nowy cykl spotkań z pracodawcami "KARIERA W PLENERZE" | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-04-29

Zapraszamy na nowy cykl spotkań z pracodawcami "KARIERA W PLENERZE"

Na plakacie widoczny jest na zielonym tle napis Kariera w plenerfze oraz młode osoby spędzajace czas na trawie

Biuro Karier i Absolwentów oraz Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa zapraszają wszystkich studentów i absolwentów Politechniki Gdańskiej na cykl wiosennych spotkań z pracodawcami. Chcemy, żeby rozwój własnej kariery był dla Was jak najbardziej przyjemny, dlatego rozpoczynamy Karierę w plenerze.

W maju i czerwcu aż cztery razy spotkamy się na świeżym powietrzu, przed Wydziałem Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa (budynek nr 40), z przedstawicielami następujących firm:

- 09.05. 2024r. - Eaton Automotive Components Sp.z o.o. oraz Eaton Truck Components Sp.z o.o.

- 16.05.2024r. - EXPOM SA

- 23.05.2024r. - NFM Poland Sp. z o.o.

- 05.06.2024r. - MONDI Świecie SA.

Wypatrujcie szczegółowych informacji na temat pierwszego spotkania, które pojawią się już wkrótce!

Widzimy się (z karierą) w plenerze!