Osiągaj swoje cele zawodowe - zapraszamy na warsztat dla studentów i absolwentów PG | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-05-28

Na plakacie jest biało-zielone tło, na którym widac informacje na temat warsztatu

Czy oczami wyobraźni widzisz swój sukces zawodowy, ale nie wiesz, jak go osiągnąć?  Masz wrażenie, że Twoja wymarzona kariera zawodowa jest w zasięgu ręki, ale nie jesteś w stanie jej dosięgnąć?

Warto wiedzieć, dokąd się zmierza, ale sukces jest możliwy tylko z jasno wyznaczonymi celami. I całe szczęście, wiemy, jak się to robi…

Nie chcemy, żeby osiąganie celów zawodowych było tajemnicą, dlatego zapraszamy na warsztaty „Osiągaj swoje cele zawodowe”, które są ostatnimi w tegorocznym „Pakiecie startowym Twojej kariery”.

Korzyści z warsztatu:

• Cele są fundamentem każdej zmiany i postępu oraz podstawą osiągania wszelkich sukcesów – nauczysz się, jak je definiować.
  • Droga od mglistej wizji sukcesu zawodowego do zrealizowanego planu, bywa długa i kręta, jeśli nie zna się skutecznych technik na realizację swoich celów, dlatego uświadomisz sobie znaczenie technik skutecznego zarządzania celami.
  • Poznasz proces osiągania celów, na który składają się: określona metodologia, warunki i kryteria wyznaczania celów.
  • Rozwiniesz swoje umiejętności wyznaczania i realizowania celów.
  • Poznasz metodę SMARTER, która ułatwi Ci to wszystko osiągnąć.

Kiedy?

6 czerwca br., w godz. 13:00 - 15:15

Gdzie?

Biuro Karier i Absolwentów PG, Al. Zwycięstwa 25, 80-219 Gdańsk, sala 08 (parter)

Jak się zapisać?
Weź udział w wydarzeniu na Facebooku lub na Career Center

Warsztaty poprowadzi Aleksandra Szewczyk, doradczyni zawodowa i coach Biura Karier i Absolwentów PG

Gotowi na rewolucję w swojej karierze?