Plenerowe spotkanie z firmą Expom | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2024-05-12

Plenerowe spotkanie z firmą Expom

Na plakacie na biało-czarnym tle widoczny jest spawacz w masc ora zinformacje na temat spotkania z firmą EXPOM

Zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów na drugie wydarzenie plenerowe z cyklu „Kariera w plenerze” organizowane przez firmę Expom S.A., Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa oraz Biuro Karier i Absolwentów Politechniki Gdańskiej. Wydarzenie odbędzie się już 16 maja, w czwartek, w godzinach od 10.00 do 14.00 przed budynkiem nr 40, na  Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa.

Podczas wydarzenia, w godzinach od 12:00 do 13:00 w sali nr 212 w budynku nr 40, odbędzie się spotkanie z przedstawicielem firmy, który opowie o współrzędnych systemach pomiarowych w zastosowaniach inżynierskich.

Dla studentów, którzy wezmą udział w wydarzeniu, została przygotowana smaczna niespodzianka. Aby ją otrzymać, wystarczy porozmawiać z pracownikami przy stoisku. Na uczestników czekać będzie również strefa relaksu, w której będzie można pograć w gry.

Co warto wiedzieć o firmie Expom S.A.?

Expom S.A. to renomowana firma z Kurzętnika, która specjalizuje się w budowie wysokiej jakości konstrukcji stalowych. To lider w branży, dostarczający kompleksowe rozwiązania dla różnorodnych sektorów, w tym dla sektora budowlanego, offshore, przemysłowego oraz energetycznego

Expom posiada długoletnie doświadczenie w branży stalowej. Dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, który umożliwia przeprowadzenie kompleksowego procesu produkcji od projektowania, spawania, obróbki maszynowej, wyposażania w instalacje elektryczne, pneumatyczne, hydrauliczne, mechaniczne aż po finalny montaż konstrukcji stalowych i gotowych urządzeń. Doświadczony zespół inżynierów, konstruktorów i pracowników produkcyjnych gwarantuje najwyższą jakość i precyzję wykonania konstrukcji. Działalność firmy skupia się głównie na żurawiach okrętowych, które są niezbędne w sektorze morskim i offshore do podnoszenia i przemieszczania ciężkich ładunków na statkach i platformach wiertniczych. Konstrukcje stalowe Expom są zaprojektowane zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i spełniają wymagania branżowe. Ich konstrukcje znajdują również zastosowanie w różnych projektach, takich jak stocznie, cukrownie, urządzenia do recyklingu, generatory prądu, zbiorniki na cele militarne oraz wiele innych.

Priorytetem firmy Expom jest pełne zadowolenie klienta. Dlatego każdy projekt traktowany jest indywidualnie, co umożliwia dostosowanie do unikalnych wymagań i specyfikacji. Konstrukcje charakteryzują się wysoką wytrzymałością, bezpieczeństwem i estetyką, spełniając najwyższe standardy jakości. Firma posiada Zintegrowany System Zarządzania normami ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001. Expom S.A. to nie tylko firma o ugruntowanej pozycji na rynku, ale także miejsce, gdzie wartościami są innowacyjność, profesjonalizm i długotrwałe relacje z klientami.

22 wyświetleń