Zarządzanie czasem - zapraszamy na wakacyjne warsztaty | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-07-17

Zarządzanie czasem - zapraszamy na wakacyjne warsztaty

Na obrazku widoczna jest rysunkowa postać młodej osoby wskazująca na tarczę zegara
1440 minut.
O co chodzi z tą liczbą? Doba, astronomiczna jednostka miary upływu czasu związana z obrotem Ziemi wokół własnej osi, wynosi 24 godziny, czyli 1440 minuty.
Twój dzień składa się z 1440 minut i to od Ciebie zależy, na co je poświęcisz.
Czy kiedykolwiek pomyślałaś/eś, że raz utraconego czasu nie da się odzyskać? Każda minuta, która dzisiaj minie, już nigdy nie wróci. Czas to najcenniejszy zasób, dlatego warto wiedzieć, jak go wykorzystać.
Zapraszamy na warsztaty, w ramach których dowiesz się, jak lepiej zarządzać sobą w czasie oraz poznasz techniki, które Ci w tym pomogą.
Dla kogo?
Dla studentów i absolwentów Politechniki Gdańskiej
Kiedy?
23 lipca 2024
godz. 13:00-14:30
Gdzie?
Biuro Karier i Absolwentów PG
Al. Zwycięstwa 25, Gdańsk, IIp. pok. 205.
Jak się zapisać?
Weź udział w wydarzeniu na Facebooku lub uczelnianej platformie Career Center.

Warsztaty poprowadzi Aleksandra Szewczyk - doradczyni zawodowa i coach Biura Karier i Absolwentów PG.

Czasami minuta wystarczy, by zrobić pierwszy krok w kierunku samodoskonalenia i rozwoju osobistego. Wykorzystaj ją dobrze i zapisz się na nasze warsztaty 😊