Zapraszamy na wakacyjne konsultacje z doradczyniami Biura Karier i Absolwentów PG | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-08-09

Na plakacie widnieje nazwa Wkacyjne konsultacje oraz 3 zdjęcia z młodymi ludzmi podczas pracy przy komputerze oraz

Zapraszamy studentów i absolwentów Politechniki Gdańskiej na wakacyjne konsultacje z naszą doradczynią zawodową oraz doradczynią ds. przedsiębiorczości. Spotkania odbywają się w siedzibie Biura Karier i Absolwentów PG, Aleja Zwycięstwa 25 w Gdańsku, ale także w formie online.

Zachęcamy do założenia konta na uczelnianej platformie Career Center, która umożliwia nie tylko dostęp do tysięcy ofert pracy, staży czy praktyk, ale także umówienie się na spotkania, podczas których skonsultujecie swoje CV, przygotujecie się do rozmowy rekrutacyjnej, poznacie postawy przedsiębiorcze przydatne w procesie poszukiwania pracy. Te oraz wiele innych kwestii związanych z wejściem na rynek pracy możecie poruszyć podczas zarówno indywidualnych, jak i grupowych spotkań - stacjonarnie i w wersji online.

Serdecznie zapraszamy!