Spotkanie informacyjne dla studentów zainteresowanych pracą w budownictwie oraz uzyskaniem uprawnień budowlanych | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-09-19

Na plakacie, na aszarym tle, widnieją informacje dotyczące spotkania w POIB

Zachęcamy studentów i absolwentów PG zainteresowanych pracą w budownictwie do udziału w spotkaniu informacyjnym Okręgowej Komisji Kwalifikacyjnej Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, które odbędzie się 7 października, o godzinie 14:00, w siedzibie POIIB przy Alei Rzeczypospolitej 4 w Gdańsku.

W trakcie spotkania zostaną przekazane informacje na temat pracy w budownictwie, w tym:

- przepisy dotyczące wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie (projektowanie, kierowanie budową lub robotami budowlanymi oraz nadzorowanie inwestycji),

- zasady i procedury związane z odbywaniem praktyki zawodowej, potwierdzaniem zdobytych kwalifikacji zawodowych i przystępowaniem do egzaminu na uprawnienia budowlane w POIIB,

- korzyści z przynależności do Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa oraz procedury związane z wpisem na listę członków.

Kiedy?
7 października 2024 r.
Godzina 14:00

Gdzie?
Siedziba Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa przy Alei Rzeczypospolitej 4 w Gdańsku (blisko Centrum Alfa i akademików Student Depot)

Uwaga! Pobliskie parkingi mogą być niedostępne lub wymagać opłaty.