Akademia CYBER.MIL | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-10-17

Akademia CYBER.MIL

Na zdjęciu znajduje się informacja o kursach

Uwaga studenci!

Ministerstwo Obrony Narodowej oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego zapraszają do udziału w projekcie Akademia CYBER.MIL

W ramach Akademii CYBER.MIL dostępne będą 4 kursy e-learningowe z zakresu cyberbezpieczeństwa.

Na zakończenie projektu 3 marca 2025 odbędą się ogólnopolskie zawody Captutre The Flag.

Kursy są darmowe, przeznaczone dla wszystkich studentów PG posiadających polskie obywatelstwo i ukończone 18 lat. Można je realizować jednorazowo albo w dowolnym tempie we fragmentach w czasie trwania kursu. Można zapisać się na jeden, dwa, trzy albo na wszystkie cztery kursy. Kursy będą realizowane na platformie e-learningowej MON. Wszyscy zapisani studenci dostaną na uczelnianego emaila indywidualne zaproszenia i dane dostępowe.

Każdy z kursów kończy się testem wiedzy, do którego można przystąpić nie więcej niż dwa razy. Udzielenie 70% poprawnych odpowiedzi umożliwia, po wypełnieniu ankiety satysfakcji, uzyskanie certyfikatu ukończenia kursu.

Informacje dla studentów znajdują się w kursie eNauczania o nazwie Akademia CYBER.MIL

Zapisy tylko do 22 października 2024!