Dla przypomnienia – oryginalne założenia projektu „Ławki plenerowe i miejsca piknikowe”

(opis w oryginalnym brzmieniu zgłoszonym przez autora)

 
Numer projektu:
88/2018
 
Typ projektu:
Studencki
 
Koszt projektu:
22 000 zł
 
Autor:
KATARZYNA BUCZYŃSKA
 
Opis projektu
Rozmieszczenie na kampusie ławek plenerowych z blatem, szczególnie w miejscach otoczonych zielenią (tyły WETI, nowy trawnik przed WMech, po adaptacji - miejsce obok budynku Gmach B/Żelbet/Hydro, trawniki na osiedlu Wyspiańskiego przed DS5,6 oraz na terenie otoczonym przez akademiki 7/10/6 (tzw. Złoty kwadrat)- tutaj stoliki z ławkami mogłyby być z zadaszeniem. Miejsca takie pozwoliłyby studentom na naukę i rozmowy na świeżym powietrzu. Obok ławek pozostawić również miejsce, specjalnie oznaczone, na piknik. W miarę możliwości rozbudowy realizacji dodać możliwość podpięcia laptopa do źródła zasilania (mowa o miejscach wskazanych na terenie kampusu pg).

 

Realizacja projektu

Stan w sierpniu 2018 r. Przedsięwzięcie pozostaje w toku realizacji. Zakupiono już dziesięć sztuk ławek. Niezbędne jest obecnie uzyskanie od autora projektu dalszych wytycznych co do szczegółów realizacji.

Stan w maju 2019 r. Zadanie zakończone - zakupiono 10 ławek pojedynczych i 8 ławek podwójnych wraz ze stolikami oraz 16 stojaków rowerowych na terenie PG.