Strefa relaksu na WZiE

Projekt:
128/2019
 
Typ projektu:
Studencki
 
Koszt projektu:
17 500 - 21 250 zł brutto zł
 
Autor:
Artur Albiński
 
Opis projektu
Coraz więcej badań naukowych pokazuje jaki pozytywny wpływ na efektywność nauki oraz pracy ma odpoczynek. Nic zatem dziwnego, że tak zwane strefy relaksu stają się standardem i powodem do dumy na wielu prestiżowych uczelniach oraz w wielu znanych przedsiębiorstwach. Wychodząc naprzeciw ludzkim potrzebom chcemy zagospodarować pustą przestrzeń na wydziale ZiE tworząc tam strefę relaksu.

Jej fundamentem mają być uwielbiane przez studentów pufy do siedzenia, które idealnie nadają się do wygodnego odpoczynku oraz efektywnej, a co najważniejsze przyjemnej nauki. W strefie znajdzie się też obszerna modułowa kanapa ze stolikami - idealna by usiąść i napić się kawy. Ponadto projekt zakłada możliwość zastosowania, znanej z wielu stref, przyjaznej wykładziny oraz ozdobienie całości roślinami.

Proponowany projekt na pewno podniesie komfort i satysfakcję studiowania, efektywność nauki i pracy oraz uatrakcyjni wnętrze wydziału.

 

Realizacja projektu

Stan na październik 2019 r. -  zadanie w trakcie realizacji - ustalono, że Wydział Zarządzania i Ekonomii przeprowadzi przetarg na zakup wyposażenia - poszczególne elementy wyposażenia zostaną sfinansowane ze środków BO.