30 maja, godz. 19. Koncert charytatywny | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2011-05-29

30 maja, godz. 19. Koncert charytatywny

O tym, że muzyka klasyczna nie jest nudna pragnie przekonać słuchaczy Akademicki Chór Politechniki Gdańskiej pod batutą Mariusza Mroza. Na koncert charytatywny dedykowany małym pacjentom Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci zapraszamy w poniedziałek, 30 maja o godz. 19 do Audytorium Novum na Politechnice Gdańskiej.

Wraz z chórem wystąpią soliści Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku: Monika Cichocka, Weronika Kulpa, Adam Leczycki. Przychodząc na koncert pomożecie Pomorskiemu Hospicjum dla Dzieci. Podczas imprezy zbierane będą bowiem pieniądze na środki sanitarne, odkażające pomieszczenia, w których mieszkają dzieci, a także na podstawowe produkty sanitarne, jak pieluchy i wiele, wiele innych potrzeb.

Studenci, którzy organizują koncert przypominają przy tej okazji, że w środę wypada Międzynarodowy Dzień Dziecka. Proponują, byśmy wszyscy spróbowali dołożyć swoje kilka groszy do zaspokojenia potrzeb najmłodszych pacjentów hospicjum.

Studenci Akademii Muzycznej zaprezentują utwory muzyki klasycznej. Chór Politechniki Gdańskiej będzie śpiewał a'cappella.

Do zobaczenia 30 maja o godz. 19.00 w Audytorium Novum!!!

Na stronie Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci mogą Państwo poznać pacjentów instytucji www.pomorskiehospicjum.pl

1 wyświetlenie