Koncert Karnawałowy Szkoły Muzycznej z Wrzeszcza | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2013-01-18

Koncert Karnawałowy Szkoły Muzycznej z Wrzeszcza

23 stycznia 2013 roku odbędzie się coroczny Koncert Karnawałowy Szkoły Muzycznej z Gdańska Wrzeszcza. Podczas koncertu zaprezentują się Soliści i Orkiestra Symfoniczna Zespołu Szkół Muzycznych. Jak Karnawał to Karnawał! Marek Grechuta w opracowaniu Bohdana Jarmołowicza, muzyka z filmu Ogniem i Mieczem to między innymi część zapowiadanego repertuaru środowego koncertu.

"Przetańczyć całą noc", "Deszczowa Piosenka" i wiele innych znanych z małego i dużego ekranu szlagierów, a także piosenki Marka Grechuty w opracowaniu na orkiestrę symfoniczną to zapowiadany repertuar tradycyjnego Koncertu Karnawałowego jaki wykona Orkiestra Symfoniczna Zespołu Szkół Muzycznych z Gdańska Wrzeszcza.

Koncert będzie miał miejsce w holu przed aulą Politechniki Gdańskiej w dniu 23 stycznia (środa) 2013 roku, początek - godzina 18.00.

Tradycyjne Koncerty Karnawałowe Orkiestry Symfonicznej z "Partyzantów" przyciągają zwykle rzesze słuchaczy. Skłania to młodych muzyków do wyjątkowej dbałości o dobór ciekawego i atrakcyjnego artystycznie repertuaru. Podczas najbliższego koncertu z pewnością nie będzie wiało nudą. Jak Karnawał to Karnawał! Marek Grechuta w opracowaniu Bohdana Jarmołowicza, muzyka z filmu Ogniem i Mieczem to między innymi część zapowiadanego repertuaru środowego koncertu.

Patronat nad koncertem objął JM Rektor Politechniki Gdańskiej prof. Henryk Krawczyk. Serdecznie Zapraszamy! Wstęp wolny.

1 wyświetlenie