Spotkanie przy kawie… z Rektorem PG! | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-03-01

Spotkanie przy kawie… z Rektorem PG!

Podczas tegorocznej, 32. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Politechnika Gdańska wystawiła aż 21 aukcji, z których dochód zostanie przeznaczony na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Niezmiernie cieszymy się, że nasz zespół również się do tego przyczynił, bowiem 29 lutego odbyło się licytowane w ramach WOŚP „Spotkanie z Rektorem przy kawie". Mieliśmy okazję wystąpić dla Pani Małgorzaty Wirtek, Rektor Uniwersytetu Młodzieżowego w Warszawie, która odwiedziła naszą uczelnię i spotkała się z Rektorem PG, prof. Krzysztofem Wilde. Wykonany przez nas utwór „Java Jive” żartobliwie nawiązuje do spotkania przy kawie i herbacie – mamy nadzieję, że z naszą pomocą kawa była jeszcze bardziej smakowita!

1 wyświetlenie