Cykl wykładów - Prof. Rainer Helmig | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2021-12-01

Cykl wykładów - Prof. Rainer Helmig

Sygnet WCh PG

Oferta wykładów prowadzonych przez profesorów wizytujących w ramach projektu InterPhD2

Semestr zimowy 2021/2022

prof. Rainer Helmig, Department of Hydromechanics and Modelling of Hydrosystems, Institute for Modelling Hydraulic and Environmental Systems, University of Stuttgart, Germany

Szanowni Państwo,

w dniach 10, 13, 14 i 20 grudnia w godzinach 9:00-12:30 w ramach projektu InterPhD2 odbędą się w trybie zdalnym wykłady profesora Rainera Helmiga z Uniwersytetu w Stuttgarcie, Niemcy.

Prof. Rainer Helmig przeprowadzi dla Państwa cykl wykładów pt. “Flow and transport in porous media: theory and engineering applications”.

Krótki opis proponowanego kursu znajdą Państwo w załączniku.

Do udziału w wykładach zapraszamy szczególnie uczestników projektu InterPhD2, jak również wszystkich innych zainteresowanych. Jest to już ostatni wykład Profesora Wizytującego w tym roku akademickim.

Chęć uczestnictwa należy zgłaszać mailowo (zanbarga@pg.edu.pl) do dnia 8 grudnia br. (proszę o wpisanie w temacie wiadomości - "zapisy na wykład – Prof. Helmig").

Rainer_Helmig_lecture-outline (pdf, 132.37kB)