Szkolenia dla pracowników PG w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju PG” | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2021-10-28

Trwa rekrutacja na szkolenia dla pracowników PG realizowane w ramach projektu POWR 3.5. „Zintegrowany Program Rozwoju PG”:

• Obsługa narzędzi informatycznych do organizowania i prowadzenia webinariów i spotkań online „ClickMeeting” (1 dzień szkoleniowy, szkolenie online) – dostępny ostatni termin: 17.11.2021 r.;
  • Formalnoprawne aspekty współpracy nauka–biznes (2 dni szkoleniowe, szkolenie online) – dostępny ostatni termin: 18–19.11.2021 r.;
  • Warsztaty z zarządzania ryzykiem (1 dzień szkoleniowy, szkolenie stacjonarne) – dostępne terminy: 25.11.2021 r. lub 26.11.2021 r.

Każdy uczestnik po ukończeniu szkolenia otrzyma imienny certyfikat, a w przypadku szkoleń z obsługi oprogramowania uczestnicy otrzymają także licencję na dane oprogramowanie. Programy szkoleń można znaleźć na stronie projektu.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniach proszone są o kontakt z p. Joanną Szakoła: szkolenia-zip@pg.edu.pl, tel. 58 347 11 38.