Szkolenia dla pracowników PG: Metodyka zarządzania projektami P3O® Foundation | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-01-20

Szkolenia dla pracowników PG: Metodyka zarządzania projektami P3O® Foundation

Trwa rekrutacja na szkolenie dla pracowników PG realizowane w ramach projektu POWR 3.5. „Zintegrowany Program Rozwoju PG”: Szkolenie z zakresu metodyki zarządzania projektami P3O® Foundation; 25.01–27.01.2022 r. – szkolenie, 28.01.2022 r. – egzamin (szkolenie i egzamin odbędą się stacjonarnie)

UWAGA! To już ostatni termin szkolenia z zakresu P3O – o przyjęciu do danej grupy decyduje kolejność zgłoszeń. Po szkoleniu zrealizowany zostanie certyfikowany egzamin zewnętrzny. Program szkolenia można znaleźć na stronie projektu.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o kontakt: szkolenia-zip@pg.edu.pl, tel. 58 347 22 25.

Trwa także rekrutacja na szkolenie dla pracowników PG realizowane w ramach projektu POWR 3.5. „Zintegrowany Program Rozwoju PG”: Szkolenie z zarządzania ryzykiem (warsztat), które odbędzie się 26.01.2022 r. (szkolenie stacjonarne).

Każdy uczestnik po ukończeniu szkolenia otrzyma imienny certyfikat. Program szkolenia można znaleźć na stronie projektu. Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o kontakt: szkolenia-zip@pg.edu.pl, tel. tel. 58 348 63 54.